Aaron's American Flag Puzzles

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma 01 Digitales Design GmbH
Birbirinden sevimli hayvanların ve kaliteli resimlerin bulunduğu bu yapboz uygulaması ile çocuğunuz kendini geliştirirken eğlenecek.

Çocuklarınız zeka gelişimini tamamlarken de eğlenceli vakit geçirmesini istiyor musunuz ? O halde bu yapboz oyunu tam da sizin istediğiniz tarza da bir oyun bu oyun sayesin de çocuklarınızın olaylara karşı parça bütün becerileri gelişecek ve bir yandan ise eğlenceli vakitler geçirecekler. Şimdi size birazcık bu eğlenceli ve heyecanlı oyundan bahsetmek istiyorum , bu sevimli oyunda parça bütün ilişkisini çok iyi şekil de yerine getirmemiz lazım, eğer siz de parçaları yerine getire bilirseniz oyunun sonun da resmin tamamı ortaya çıkacaktır. 

Sevgili çocuklar ve her yaştan bireyler bu oyun da ne kadar çok ilerlerseniz o kadar çok resim karşınıza çıkacaktır, bu muhteşem oyunun bir diğer özelliği ise resimlerin hd kaliteye sahip olması, bu saye de  muhteşem görsel kalite ile oyunuzu oynaya bileceksiniz. Bu muhteşem oyunun bir diğer özelliği ise kolay anlaşılabilir menüye sahip olması bu sayede oyunu hızlıca kavraya bilir ve diğer resimleri çözmeye başlaya bilirsiniz.

Sevgili veliler hepimizin ortak isteği çocuklarımızın internet ortamın da rahat ve güvenli şekil de uygulamaları elde etmesidir, bununla birlikte ise eğitici ve öğretici oyunlar oynamasını isteriz bu uygulama sayesin de çocuğunuz hem eğlenceli anlar geçirecek hem de zeka seviyesini geliştirebilecek, hd kalitesine sahip olan ve eşsiz  görsel resimleri ile oyunumuz daha eğlenceli.

Aaron's American Flag Puzzles indir